תפריט נגישות
מידע
(*פוקוס ומעבר מודגש בין אלמנטים)
הצהרת נגישות
גודל טקסט רגיל גדול ענק
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לכבדי ראייה
סגור

איך לבחור דאודורנט לעור רגיש

האם אי פעם סבלת מבתי שחי מגורים ומגרדים?


אין ספק שזה יכול להרוס את כל היום שלך!
כאן תמצאי עצות בנוגע לדאודורנט לעור רגיש.

העור בבית השחי הוא דק במיוחד, ועם זאת את מגלחת אותו ומורחת דאודורנט חזק, על בסיס יומיומי, ולכן אין זה מפתיע שהוא מדי פעם מתלונן!

הסביבה החמימה והלחה בבתי השחי הופכת אותם לרגישים ותגובתיים יותר מאחר שהחיידקים גורמי-הגירוי מתרבים מהר בתנאים האלה. דבר זה עלול לגרום לריחות מביכים ולגירוי.

נסי לבחור דאודורנט עם פורמולה המיועדת לעור רגיש כמו אינביזי-קאלם של גרנייה שמסייע להרגיע את האזור העדין הזה. להלן מספר עצות שתסייענה לך לבחור דאודורנט לעור רגיש.

1. דאודורנט נטול אלכוהול


מרכיבים פעילים בדאודורנט, על פי רוב, מומסים באלכוהול מאחר שהוא מתייבש במהירות ומצנן את העור. אולם, אלכוהול עלול גם לייבש את העור ולגרום לגירוי. דאודורנט ללא אלכוהול ירגיע את העור והוא יעיל באותה המידה.

2. דאודורנט ללא פרבן


פרבנים הם חומר משמר הנפוץ ביותר במוצרי קוסמטיקה, אבל אצל חלקנו הם עלולים לגרות את העור של בתי השחי, במיוחד אם האזור פצוע או שרוט כתוצאה מגילוח. דאודורנטים ללא פרבן לעור רגיש יכולים לסייע למנוע בתי שחי מגורים ומגרדים.    

3. דאודורנטים מינרליים


זיעה יכולה להיות תגובה לחומרים המגרים את העור. כימיקלים מסוימים יכולים להשפיע על הנקבוביות, לגרות את בלוטות הזיעה, ולגרום להזעה מוגברת. הבחירה בתכשיר נגד הזעה רב עוצמה לעור רגיש יכולה לסייע משמעותית בהפחתת הסימפטומים האלה. דאודורנט מינרלי יותיר את הנקבוביות חופשיות וישמור על העור שלך יבש מאחר שהוא סופג את הזיעה באופן מקסימלי.  

 

הגעתם לפוטר, לחץ אנטר לדילוג ולחזרה לתפריט ראשי