בחורה עם שיער חום על רקע כהה בחורה עם שיער חום על רקע כהה

מבהיר לכהה: צביעת שיער בלונדיני לשחור

צביעת שיער בלונדיני לשחור עלולה להישמע מפחיד, אבל אנחנו כאן כדי להנחות אותך לאורך התהליך! רוצה שיער שחור במראה מושך וחושני אבל פוחדת מתהליך המעבר משיער בלונד טבעי לשחור? למרות שהשינוי הזה קל הרבה יותר מאשר משיער כהה לבהיר, להלן מספר עצות שעלייך לזכור.

בואי תעברי לצד הכהה!
צביעת שיער בלונדיני לשחור עלולה להישמע מפחיד, אבל אנחנו כאן כדי להנחות אותך לאורך התהליך!
רוצה שיער שחור במראה מושך וחושני אבל פוחדת מתהליך המעבר משיער בלונד טבעי לשחור?
למרות שהשינוי הזה קל הרבה יותר מאשר משיער כהה לבהיר, להלן מספר עצות שעלייך לזכור.

מבהיר לכהה: צביעת שיער בלונדיני לשחור

בואי להתנסות עם צבע שיער קבוע!

הדבר הראשון שיש לזכור הוא שבצביעת שיער בלונדיני לשחור קיים הסיכון של תוצאה סופית בגוון ירקרק שהיא פחות מרצויה. על מנת להימנע מכך, השתמשי אך ורק בצבעי שיער קבועים אמינים כמו סדרת צבעי השיער של גרנייה המבטיחים צבע שיער קבוע עמיד לאורך זמן.

שנית, עלייך לקחת בחשבון את גוון העור שלך. אם גוון העור שלך "קר", נוטה לירוק, שחור עם רמיזות של כחול הוא הצבע המתאים לך. הצבע הזה יוצר ניגוד מדהים עם עור הפנים שלך, מחמיא לגוונים הקרים בעור שלך, ומשנה אותך לשלגייה יפהפייה! אם גוון העור שלך "חם", נוטה לורוד, כדאי שתשקלי צבע שחור עם רמיזות אדומות.

דבר נוסף שיש לזכור הוא ששיער שנצבע לשחור אינו מתאפיין בברק הטבעי המאפיין שיער שהוא שחור מטבעו, ברק שיחסר לך כשאת תחת קרני השמש. לכן, עלייך לטפח את שיערך בקפידה יתרה, בעזרת מוצרים נטולי סולפט ומרככים אינטנסיביים. צבע שיער שחור עלול לדהות במהירות, לכן, במידה ואת יוצאת לחופשה כדאי שתדעי שהים, השמש והמלח עלולים להזיק לשיער!