תפריט נגישות
מידע
(*פוקוס ומעבר מודגש בין אלמנטים)
הצהרת נגישות
גודל טקסט רגיל גדול ענק
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לכבדי ראייה
סגור

חומצה סליצילית

הקסם למראה עור מאט

בעור מעורב או שמן, בלוטות החלב מפרישות יותר חלב ("שומן") מבעור רגיל. לכן, אנו רואים הברקות שומניות על פנינו. לעיתים הברקות אלה מהוות מטרד של ממש.

כדי לווסת את ההפרשות ולאזן אותן, עלינו להרכיב שגרת טיפוח מלאה, הכוללת רכיבים מתאימים לעור מעורב ושמן. רכיב כזה, לדוגמה, הוא החומצה הסליצילית, שנמצאת בכל אחד ממוצרי סדרת PURE ACTIVE של GARNIER.

חומצה סליצילית מטהרת את העור ומאזנת את הפרשת הסבום (שומן). היא מותירה עור נקי ומאט יותר. בשימוש לאורך זמן, היא משפרת את מראה העור באופן נראה לעין.

באשר לשגרת הטיפוח הנכונה עבורכם, שתביא לשיפור במראה העור הלכה למעשה, עליכם לוודא כי היא כוללת שלושה שלבים: ניקוי, טיהור ולחות.

השתמשו במוצרי ניקוי כסבון שלכם: תוכלו לבחור סבון גרגירים, סבון במרקם ג'ל או מי מיסלר . טיהור הוא מוצר אחד ויחיד: מי פנים. השימוש במי פנים לאחר הניקוי משדרג משמעותית את מראה העור: מי פנים מפנים שאריות לכלוך ותאי עור מתים שהניקוי אולי לא הצליח להסיר, ומסייעים לסגור את הנקבוביות שייתכן ונותרו פעורות. השלב השלישי הוא לתת "כוס מים" לעור שלנו; קרם הלחות. יש לוודא שהקרם מתאים לעור מעורב- שמן, ומכיל רכיבים שיאזנו אותו, ישוו לו מראה ותחושה רעננים וייטיבו עם מראהו.

נסו את קרם הלחות לעור מעורב-שמן עם תמצית תה ירוק מסדרת בוטניקל

בניגוד לעבר, חומצה סליצילית מיוצרת כיום באופן סינתטי על מנת למנוע הרס מיותר של עץ הערבה הלבנה. 
חומצה סליצילית מהווה מרכיב חשוב במוצרי קומסטיקה, לבעלי עור פנים שמן מומלץ להשתמש בתכשירים המכילים את החומצה הודות ליכולת שלה לסייע בהפחתת סבום ומסייעת במקרים של חצ'קונים, פצעונים וכו'.

מוצרים עם חומצה סליצילית

מיטב המומחים של גרנייה יצרו עבורכם את התכשירים הטובים ביותר בשילוב חומצה סליצילית – פילינג לפנים, תכשירי ניקוי לעור הפנים עם נגזרות פחם ואבץ וחומרים טבעיים אחרים שעושים פלאים לעור הפנים לכל סוג עור, ולכל מצב.

מוצרים רלוונטיים

הגעתם לפוטר, לחץ אנטר לדילוג ולחזרה לתפריט ראשי