מגי אזרזר מציגה צבע לשיער קולור נטורלס מגי אזרזר מציגה צבע לשיער קולור נטורלס

צביעת שיער בבית - כל מה שרצית לדעת

מאת: מאיה לזר, מנהלת הדרכה גרנייה

כולנו חווינו תקופה כזו או אחרת בחיינו, שבה אנחנו רק רוצים לעשות איזה שינוי. בין אם אנחנו לא מרוצים או פשוט סתם משועממים מהמראה הנוכחי. שינוי צבע השיער זאת דרך מצוינת לערבב את הקלפים ולהרגיש מחודשים.

צבע שיער נכון יכול לשפר כל מראה ותסרוקות וגם להאיר כל גוון עור. לא משנה מה המטרת הצביעה, אפשר למצוא את צבע השיער המושלם עבורך. לקולור נטורלס יש 26 גוונים שונים שיכולים להתאים לכל אחת.

חשוב לחשוב היטב על בחירת צבע השיער לפני שמתחילים. בקבלת ההחלטה שלכם, קחו בחשבון את גוון העור וצבע השיער הטבעי שלכם. כמו כן, הקפידו לעקוב אחר ההוראות ובצעו תחילה בדיקת אלרגיה לעור באזור קטן ונסתר. באתר גרנייה תוכלו למצוא את ההדמיה הווירטואלית עם הגוונים של קולור נטורלס וכך תוכלו לראות איך שלל הגוונים נראים לכם וכמו כן, להתאים את הגוון המדויק עבורכם.

רוב הוראות צבע השיער פשוטות מאוד לביצוע, אבל עדיין יש כמה שיקולים שיכולים לעזור להפוך את התהליך למוצלח עוד יותר. ראשית, אפשר לנשום לרווחה, אין צורך להיות מקצוען או ללכת לספר כדי לקבל תוצאות יפות ואחידות. על ידי שמירה על כמה טיפים בסיסיים לצביעת שיער, אפשר לקבל את המראה החדש, תוך שמירה על שיער בריא, מבריק וחזק.

1. בכל בחירה של צבע שיער חדש זכרו את נקודת ההתחלה ואת הגוון הטבעי

התבוננות בתמונות לפני/אחרי המצויות על האריזה של ערכת הצבע הביתית יוכלו לעזור לכם להעריך חזותית כיצד הצבע יראה עליכם וישנה את הגוון הטבעי שלכם. שימו לב שככל שהשיער בהיר יותר הוא יעניק לעתים קרובות תוצאות ברורות יותר. אם צבע השיער שלכם לא נמצא בדוגמאות על הקופסה, אז הגוון הזה כנראה לא יעבוד עבורכם. תמיד קל יותר להיות מעט כהה יותר מאשר בהיר יותר.

חשוב לזכור שההשוואה היא תמיד לצבע השיער הטבעי ולא הצבע הנוכחי. כלומר, אם השיער שלכם עבר כבר תהליך של צבע, בין אם בבית ובין אם במספרה, אנחנו לא מתייחסים לצבע החדש אלא תמיד לצבע הראשוני, הטבעי. יחד עם זאת, רוב הצבעים אינם יכולים להבהיר ביעילות שיער שצבעו כבר בעבר, אבל במידה והצבע הנבחר הוא כהה יותר, לצבע שכבר קיים על השיער תהיה השפעה על התוצאה הסופית. זה אומר שצבע תמיד יכול להיות כהה יותר מהגוון האחרון בו השתמשנו, אבל זה לא עובד גם בכיוון השני. צבע שיער אינו מבהיר שיער שצבעו בעבר.

2. בבחירת הצבע החדש, התחשבו בגוון העור שלכם

יש כל כך הרבה גוונים יפים על המדף בחנות שממש קשה לבחור. אם אתם מתלבטים בין כמה אפשרויות שונות, חשבו על גוון העור שלכם וצבע הגבות והם אלו שיעזרו לכוון אותכם לעבר ההחלטה על הגוון שהכי יחמיא לכם. גוונים אפרפרים ואדמוניים יתאימו יותר לבעלי גווני עור קרירים, בעוד שגווני זהב, נחושת, ומהגוני הם אפשרויות טובות לבעלי גווני עור חמים יותר.

למשל, על גב האריזה של קולור נטורלס תוכלו לראות אם הגוון מתאים עבורכם או שלא. אם הצבע המקורי של שיערכם מופיע, ייתכן שמתאים לכם. בסדרה קיימים 26 גוונים, כך שכולם יכולים להתאים לעצמם גוון אחד לפחות או יותר.

3. שמירה על צבע השיער לאורך זמן

כדי לוודא שהשיער יישאר לאורך זמן כמו ביום הראשון, יפה ובריא למראה, הערכה הביתית מכילה מסיכה המיועדת לשימוש לאחר צביעת השיער ומספקת טיפול אינטנסיבי שיעזור להזין את השיער ולהחיות אותו. המסכה הזאת היא פינוק נהדר לשיער לאחר צביעה - היא מחזירה מיד את הרכות והמראה החלק לשיער תוך שמירה על צבע מרענן.

בערכה של קולור נטורלס תוכלו למצוא מסכה בריח מדהים ומועשרת בחמישה שמני הזמנה שתזין את שיערכם ותגרום למראה שיער בריא ובוהק. למעשה, הערכה הביתית לא רק צובעת את שיער, אלא גם מטפחת אותו ומשאירה אותו מבריק, חלק ובעל מראה בריא. לאחר שימוש במסכה השיער ירגיש לח, נעים למגע כמו משיי, ועד פי שלוש מבריק משיער לא חפוף ולא צבוע.

נסו זאת בעצמכם כדי לחוות צבע משגע ואחיד ושיער בעל מראה בריא יותר.