אישה חופפת שיער אישה חופפת שיער

איך להפיק את המיטב משגרת החפיפה שלך? 5 טיפים לשדרוג חפיפת השיער

האם את נוטה לחפוף את השיער שלך על טייס אוטומטי ובלי תשומת לב? שדרגי את שגרת טיפוח השיער שלך בעזרת 5 טיפים פשוטים, החל מספיגה יסודית, שטיפת השמפו מהשיער, טיפוח העור ומציאת השמפו והמרכך שמתאימים לשיער שלך - בדרך לשיער בריא ונוח לעיצוב.

איך להפיק את המיטב משגרת החפיפה שלך? 5 טיפים לשדרוג חפיפת השיער

כשזה נוגע למקלחת, לכל אחת יש את ההרגלים שלה. בדרכך כלל זה כולל לתפוס את השמפו הראשון שאת מוצאת ולמרוח אותו על השיער בלי יותר מדי תשומת לב. החדשות הטובות הן, שיש מספר דרכים בהן תוכלי להוציא את המקסימום מכל חפיפה ולשפר את בריאות השיער שלך.

1. להרטיב את השיער היטב
לא רק להרטיב אותו על הדרך או בשכבות העליונות אלא ממש לוודא שהשיער ספוג כולו במים לפני שתתחילי עם השמפו. זה אולי נשמע מובן מאליו אבל תתפלאי כמה זה קורה אם את ממהרת או חופפת על טייס אוטומטי. שימי לב שכל השיער שלך ספוג ורטוב, כדי השמפו יוכל לנקות היטב את כל השיער.

2. בעדינות על הקרקפת
יכול להיות שיצא לך לראות בסרטים סצנות חפיפה בהן הקרצוף הוא נמרץ במיוחד, אבל באמת מומלץ להיות עדינה כשאת מקציפה את השמפו על השיער. כדאי להתרכז במיוחד באזור הקרקפת ולשפשף את השמפו ברכות ובתנועות אנכיות מעלה ומטה, כי שפשוף במעגלים רק ייצור קשרים נוספים בשיער. עיסוי הקרקפת בזמן החפיפה לא רק מרגיש טוב אלא גם מעודד את זרימת הדם, מחזק את זקיקי השיער ומעודד צמיחה.

3. הימנעי ככל שניתן מייבוש אגרסיבי
אחד הטיפים החשובים ביותר לחפיפה הוא מה שקורה בהמשך. נכון שלפעמים את חייבת לייבש את השיער מפאת חוסר זמן או כדי לעצב אותו, אבל אחת הסיבות השכיחות לנזקים בשיער היא שימוש מוגזם בפן או מחליק. אם את ממש חייבת לייבש את השיער השתדלי לייבש בחום נמוך ולא למתוח אותו יותר מדי, כדי שלא לפגוע בזקיקי השערה הטריים. ייבוש עדין יותר אולי יגזול עוד כמה דקות מזמנך אבל הרבה יותר משתלם.

4. אם אפשר, תני לו להתייבש בטבעיות באוויר
במקרי קיצון, ייבוש מאסיבי של השיער יכול לגרום לעור מגורה. כדי להימנע מכך תני לשיער להתייבש באופן טבעי בכל הזדמנות שיש לך.

5. שטיפה והזנה!
הקפידי לשטוף היטב את השמפו מהראש ולוודא שלא נותרו שאריות כי אם לא תעשי זאת, זה עלול ליצור עומס על השערה והיא תיראה דקה וחסרת חיים. הכי טוב לשטוף מתחת למים במשך דקה או שתיים לפחות לפני שעוברים למרכך. אחרי שניקית את השיער והעור עם שמפו, את זקוקה למרכך שיקל על הסירוק והטיפול בהמשך - מרכך חשוב במיוחד לבעלות שיער יבש ועם נטייה לפריז. מרכך מקדמיה של הייר פוד פותח במיוחד להחלקת מרקם השיער. כדי להעניק לשיער שלך חיזוק שבועי קבוע, השתמשי במסיכת מקדמיה.

בעזרת 5 הטיפים לחפיפה תוכלי להפיק את המקסימום משגרת החפיפה שלך! עכשיו סוף-סוף יהיה לך בסיס מעולה לעבוד איתו כשאת רוצה לעצב את השיער שלך לפני יציאה מהבית.