בקבוק מיסלר ויטמין סיבקבוק מיסלר ויטמין סיבקבוק מיסלר ויטמין סי מסיר איפור ומנקה את העור ללא שאריות הנראות לעין. מסייע להבהיר את מראה העורמסיר איפור ומנקה את העור ללא שאריות הנראות לעין. מסייע להבהיר את מראה העורמסיר איפור ומנקה את העור ללא שאריות הנראות לעין. מסייע להבהיר את מראה העור מים מיסלרים המשלבים ויטמין סי ומיסלרמים מיסלרים המשלבים ויטמין סי ומיסלרמים מיסלרים המשלבים ויטמין סי ומיסלר בקבוק מיסלר ויטמין סי על שיש באמבטיה עם כד פרחים וסבוןבקבוק מיסלר ויטמין סי על שיש באמבטיה עם כד פרחים וסבוןבקבוק מיסלר ויטמין סי על שיש באמבטיה עם כד פרחים וסבון אישה מחזיקה בקבוק מיסלר ויטמין סיאישה מחזיקה בקבוק מיסלר ויטמין סיאישה מחזיקה בקבוק מיסלר ויטמין סי

Skin Active מי מיסלר ויטמין C

מים מיסלרים להסרת איפור, עם ויטמין C.

גודל
400 מ"ל

פרטי המוצר

מים מיסלרים המכילים ויטמין C למראה זוהר, מתאימים במיוחד לעור בעל מראה עייף וחסר זוהר.
מסירים איפור, מנקים את העור, ומסייעים להבהיר את מראה העור, ללא צורך בשטיפה.

מי המיסלר של גרנייה הינם חלק חשוב בטיפוח עור הפנים היומיומי, מאחר ואינם מזיקים לעור הפנים ומורידים את שאריות הלכלוך בקלילות וביעלות, ללא פגיעה בשכבה החיצונית של העור. עורך ירגיש רך ונעים למגע. מיועד לכל סוגי העור.

אופן שימוש

בעזרת פד חד פעמי וללא צורך בשפשוף, העבירי על הפנים, העיניים והשפתיים. אין צורך לשטוף.

מרכיבים

WATER, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POLOXAMER 184, DISODIUM COCAMPHODIACETATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE(SUPPLEMENT), MYRTRIMONIUM BROMIDE, ASCORBYL GLUCOSIDE.