תפריט נגישות
מידע
(*פוקוס ומעבר מודגש בין אלמנטים)
הצהרת נגישות
גודל טקסט רגיל גדול ענק
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לכבדי ראייה
סגור

בחירת צבע השיער הטוב ביותר לעור כהה

את בעלת עור פנים כהה ורוצה לשנות את צבע השיער שלך?
עומדות בפנייך יותר אפשרויות מאשר את מעלה על דעתך!

באשר לגוון עור פנים ספציפי, כולנו יודעים/ות שיש צבעי שיער מסוימים שעובדים וצבעים מסוימים... שלא כל כך.

כך הדבר עם גוון עור כהה, אבל עם טוויסט אחד – גוון עור הפנים מאפשר לך, למעשה, להיות הרבה יותר נועזת עם צבע השיער שלך ובו בזמן לשמור על מראה בוגר וראוי.

הדבר הראשון שצריך לזכור בנוגע לעור פנים כהה הוא שעלייך להימנע מגוונים קרובים מידי לגוון העור שלך, מאחר שהם יטשטשו את תווי הפנים שלך ולא יחמיאו למראה שלך. כדאי שתבחרי בצבע בהיר יותר, כהה יותר או צבעוני ונועז, העיקר שהצבע יהיה מנוגד לעור הפנים!

באשר לגווני עור כהים מאד, כדאי לך לבחור בצבעי שיער קרמל, שוקולד או אפילו חום זהוב. דרך נפלאה להבטיח שצבע שיער בהיר לא ייצור ניגוד חזק מידי עם עור הפנים היא להשתמש במגמות הצביעה האחרונות כמו צביעת קצוות השיער על מנת ליצור אפקט עדין יותר.

אלו עם עור פנים בגוון קרמל יכולות לנסות צבע שחור עבור מראה בולט ומרשים. כדאי לך לשקול צבע שיער שחור עם רמיזות כחולות, או סגולות או אפילו צבע חום כהה מאד. לחליפין, לכי לכיוון השני – בלונד. שילוב של צבע בלונד-דבש וזהוב עם חום כהה יותר יעניק אור וזוהר לשיער שלך.

כמו גווני העור האחרים, לעור פנים כהה גוונים שונים המסווגים על פי רוב ל"קרים" או "חמים". גוון קר הוא ורוד-אדום יותר, והגוון החם ירוק-זית יותר. חשבי מהם צבעי הבגדים המתאימים לך ביותר, והפעילי את אותו ההיגיון בבחירת צבע השיער.

דהיינו, אם את בעלת גוון עור קר, חפשי צבעי שיער עם המילה אפרפר או טבעי שיש בהם רמיזה של כחול או ירוק. באשר לגוון עור חם, חפשי את צבעי השיער בגווני קרמל, דבש, שוקולד וכו'. כל גוון אדום ייראה גם הוא נפלא.     

הגעתם לפוטר, לחץ אנטר לדילוג ולחזרה לתפריט ראשי