אישה מורחת ארבע נקודות על הפנים גדול אישה מורחת ארבע נקודות על הפנים בינוני

איך לטפל בעור העדין סביב העיניים

גם אם עורך לא רגיש, עדיין חשוב להקפיד על שגרה מיוחדת לטיפול בעור העיניים העדין. מדריך לבניית שגרת הטיפוח הנכונה לאזור העדין ביותר בפנייך - החל ממים מיסלריים עדינים, מסכת עיניים לחה בלילה וקרם לחות לעיניים למראה עור חלק.

איך לטפל בעור העדין סביב העיניים

העור סביב העיניים הוא העור העדין ביותר בגוף שלך. באופן טבעי הוא דק יותר ולעיתים קרובות רגיש יותר מחלקים אחרים בפנים, ולכן זקוק לטיפול ייעודי.
כדי להגן על העור ולתת כבוד לשיווי המשקל העדין שלו, כדאי להשתמש במוצרים שתוכננו ואושרו לשימוש באזור העדין שסביב העיניים.

בחרי במים מיסלריים לעור עדין
מים מיסלרים הם פתרון נהדר לניקוי החלקים העדינים יותר בעור הפנים שלך.
הפורמולה שלנו רותמת את העוצמה של תאים זעירים שנקשרים לסבום, שאריות איפור וזיהומים, והופך את פעולה הסרת האיפור לקלילה וללא מאמץ. התאים המיסלריים הם כמו מגנטים קטנטנים ששואבים לכלוך ומזהמים שהצטברו על העור שלך, ולוכדים אותם בתוך טיפות שנשטפות בקלות. הם מסירים בעדינות את האיפור ומונעים מהאזור העדין שמתחת לעין שפשופים מיותרים שעלולים לגרום לגירוי של העור.
מי ניקוי שחודרים לעור עדין בעזרת שמן מיסלרי, משלבים את טכנולוגיית התאים עם פרח הדרדר הכחול שמרגיעה ומגנה על אזור העיניים. מכיוון שהוא נשטף בקלות ומותיר את העור נקי, אין צורך להעמיס על העור עדין שטיפה נוספת.
השתמשי במסכת בד ייעודית לאזור העיניים העדין
מכיוון שהעור באזור העיניים כל כך דק, זהו בדרך כלל החלק הראשון בפנים שמראה סימני עייפות, עם מסיכת בד שמיועדת במיוחד לעור העדין שמתחת לעין תוכלי להפחית שקיות מתחת לעיניים ולהבהיר את קווי המתאר של העור.
הרעיון החדשני של שימוש במסכת בד ספוגה בפורמולה לטיפוח העור מגיע אלינו ישירות מאסיה וזהו טיפול שמעניק תוספת לחות אינטנסיבית לעור שלך תוך מספר דקות.

ממש לפני שאת הולכת לישון, פרשי את מסיכת טישו לילה של גרנייה לאזור העיניים והיעזרי בקווי המתאר של המסכה כדי לוודא שכל אזור העיניים מכוסה היטב. במשך 15 הדקות הבאות - תני לנוסחת הלחות העשירה שמכילה חומצה היאלורונית, שמן קיק ומי ים עמוקים להיספג לתוך הנקבוביות שלך. הפורמולה המרגיעה והמזינה תרגיע את עורך ותסייע בחידוש שכבת ההגנה הטבעית שלו.
בתום 15 הדקות, הסירי את המסכה ועסי את החומר העודף באזור המחשוף. כך תוודאי שכל אזור הפנים שלך עטוף בלחות למשך 24 השעות הקרובות ותתעוררי עם עור רענן ונעים.
למרוח קרם עיניים להגברת לחות העור
קרם עיניים מסייע באספקת הלחות שאזור העיניים העדין זקוק לה במהלך היום.
קרם העיניים האורגני אנטי-אייג של גרנייה הוא בעל מרקם עשיר שמעניק לעור מראה חלק. הוא מכיל בתוכו תמצית לבנדר אורגנית וויטמין E בנוסחה שמרגיעה את העור העדין סביב העין ומגנה עליו עם נוגדי חמצון עוצמתיים שנלחמים ברדיקלים החופשיים שעלולים לגרום לעור להיראות מבוגר יותר.

אימוץ שגרת טיפוח מבוססת מוצרים המותאמים לצרכים הייחודיים של אזור העיניים שלך הוא אחד הצעדים החשובים ביותר בדרך למראה רענן וזוהר.