אישה מורידה שחור מהפנים גדול אישה מורידה שחור מהפנים קטן

מהם 3 הצעדים הפשוטים לטיפול בפגמי עור או ראשים שחורים על העור, ואיך פחם יכול לעזור?

עור שמן יכול לפעמים להרגיש כמו מגנט לפגמים. המשיכו לקרוא כדי ללמוד מה הסיבה להופעת כתמים וראשים שחורים על עור הפנים והכי חשוב, מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בעור.
גלו את הנשק הסודי שלכם לטיפוח העור - כוח הניקוי הטבעי של הפחם!

מהם 3 הצעדים הפשוטים לטיפול בפגמי עור או ראשים שחורים על העור, ואיך פחם יכול לעזור?

מהרבה בחינות, עור שמן יכול להיות יתרון! חומרי הסיכה הטבעיים שומרים על גמישות העור ומונעים התייבשות, מה שאומר שהיווצרות של קמטים מתעכבת בדרך כלל הרבה יותר זמן מאשר אצל אחיותייך יבשות העור. עור שמן אמנם נוטה יותר להופעת כתמים, ראשים שחורים וגירויים שונים. למה זה קורה ומהי הדרך הטובה ביותר לטפל בראשים שחורים?

מה הסיבה להיווצרות כתמים וראשים שחורים על עור הפנים?
גופך יוצר שמן טבעי שנקרא סבום ומסייע ביצירת שכבת הגנה אפקטיבית לעור שלך.
אצל מי מאיתנו שעור הפנים שלה נוטה לשומני, הגוף מייצר את הסבום יתר על המידה ובשילוב עם זיהום הסביבה, שאריות איפור ותאי עור מתים - התוצאה היא נקבוביות סתומות.

מכיוון שהנקבוביות נועדו להיות כבישים מהירים חופשיים ולא רחובות ללא מוצא, הסתימות האלה הן שאחראיות על הופעתם של ראשים שחורים ועור מגורה. לשמחתנו, הדרך לטפל בעור שמן * ולהדוף את היווצרותם של כתמים וראשים שחורים, היא הרבה יותר פשוטה ממה שאת חושבת. למרות הפיתוי הגדול, אל תלחצי כדי לנסות להוציא את הראשים השחורים. זה רק יגרום לדלקות, גירויים ואדמומיות בעור. במקום זאת, אמצי לעצמך שגרת טיפוח שיהיה לך קל להתמיד בה ועם שילוב הרכיבים המוצלח ביותר לסוג העור שלך - בדרך לפתרון מושלם עבור כתמים וראשים שחורים.

3 שלבים לטיפול בכתמים וראשים שחורים

שלב ראשון: בחרי את חומר הניקוי הנכון
התחילי בכך שתיפטרי מתכשירים שמכילים סבון ונוטים לייבש את העור.
במקום כל אלה - נקי את עורך ביסודיות, בוקר וערב, באחד ממגוון התכשירים שלא מכילים סבון במרקם שאת הכי אוהבת - זה יכול להיות ג'ל, שטיפה או נוזל.

חפש פתרון מרגיע כמו ג'ל ניקוי המכיל חומצה סליצילית, שידועה כמסייעת בהמסת עודפי חלב וזיהומים - משהו כמו ג'ל ניקוי פיור אקטיב, שטיפה יומית שפותחה במיוחד לסיוע בפתיחת נקבוביות סתומות והפחתת הופעתם של ראשים שחורים והסרת עודפי שומן מהעור.

שלב שני: הסרת תאי עור מתים
פילינג היא דרך מעולה להיפטר מהצטברות טבעית של תאי עור מתים ומזהמים אחרים להם העור שלך חשוף ביומיום. זה ישמור על הנקבוביות שלך נקיות וישחרר את תאי העור החדשים שנוצרים מתחת לפני השטח כדי להעניק לעור זוהר בריא!
הנוסחה החדשנית של פיור אקטיב 3 ב-1 המכיל פחם משתמשת בכוח הטבעי של הפחם לטיהור, מתאימה לשימוש כשטיפה, פילינג ומסיכה וזה הנשק הסודי שלך למלחמה אפילו בכתמים ובגירויים הקטנים ביותר!

שלב שלישי: השתמשי במסכות ומחדירי לחות.
שימוש במסיכת פנים ייעודית באופן קבוע יסייע בהסרת שאריות שעלולות לחסום את הנקבוביות.
מסיכות מסוימות מכילות רכיבים טבעיים לסיוע במלחמה בפגמים על העור כמו חימר ופחם שהם חומרים מטהרים מצוינים, ויעילים בהסרת עודפי שומן, רעלים ולכלוך מהעור.
נסי לחשוב על פחם וחימר כמו שואב אבק קטן לניקוי העור שלך. פיור אקטיב פיל אוף היא מסכה נוזלית שהופכת למוצקה במגע עם העור ואז מתקלפת בקלות ולוקחת איתה את כל החומרים המזהמים שעל העור שלך. לסיום מוצלח של שגרת הטיפוח - אל תחששי להוסיף נגיעה של לחות. אפילו עור שומני זקוק ללחות כדי לתפקד כראוי. הסוד הוא לבחור בקרם קליל שיעניק לחות לעור מבלי להכביד עליו עם שומן עודף.

התמודדות עם עור שומני, כתמים או ראשים שחורים יכולה להיות קלילה ופשוטה, אם רק תתמידי בשגרה של 3 הצעדים שהצענו כאן. זה יכול להיות קל כמו לספור עד 3