אישה עם קרם לבן בצורת לב על הפנים גדול אישה עם קרם לבן בצורת לב על הפנים בינוני

האם מוצרי טיפוח אורגניים באמת יעילים? כל האמת על רכיבים טבעיים

אם את חולמת לאמץ שגרת טיפוח טבעית יותר אבל מתלבטת לגבי יעילותם של תכשירי טיפוח אורגניים, המאמר הזה הוא בשבילך!
נגלה לך איך רכיבים שנמצאים בטבע הופכים להיות עוצמתיים כשמשלבים אותם בנוסחה הנכונה. המשיכי לקרוא כדי לגלות איך מעבר לשימוש במוצרי טיפוח אורגניים מעולה גם לעור שלך וגם לאיכות הסביבה.

האם מוצרי טיפוח אורגניים באמת יעילים? כל האמת על רכיבים טבעיים

האם תכשירי טיפוח עור אורגניים באמת עובדים? לפעמים קשה להאמין שאפשר לייצר מוצר מוצלח ולראות תוצאות רק על ידי שימוש ברכיבים טבעיים ולא על ידי חומרים מהונדסים במעבדה. ובכן, מוצרים עוצמתיים לטיפוח העור שגם טובים לעור שלך וגם ידידותיים לסביבה הם אמיתיים לגמרי! הנה ההסבר המלא.

יעילותו של מוצר אורגני תלויה בשיטת עיבוד המרכיבים וגיבוש המוצר המוגמר. כדי להגיע לאיזון החומרים המדויק בנוסחה נדרש מחקר אינטנסיבי וזה אפילו חשוב יותר כשעובדים עם תמציות טבעיות מורכבות ומגוונות.

גרנייה השקיעה למעלה מ -10 שנים במחקר ופיתוח השילוב הנכון של מרכיבים טבעיים ואורגניים עבור קו המוצרים החדש ביו של גרנייה. כל המוצרים בסדרה מוגדרים כאורגנים בהתאם לתקנים המחמירים של תו התקן הבינלאומי אקוסרט.
כל מוצר בסדרה מתהדר ברכיב עיקרי שמתאים לסוג עור ספציפי ומכיל 95% רכיבים טבעיים.

שמן אתרי למון גראס אורגני
לניקוי * עור רגיל עד מעורב *, תרחיץ טיהור ג'ל ביו פרש עשב לימון עושה שימוש בעוצמת הטיהור של שמן אתרי למון גראס אורגני. החומרים הפעילים של עשב הלימון משתחררים במגע עם המים תוך כדי שימור התמצית והתכונות המטהרות של הצמח. נוסחה זו מסייעת * לניקוי רעלים מהעור * על ידי הסרת שאריות לכלוך וחומרים מזהמים. להשגת אפקט הטיהור המושלם, סיוע בהסרת תאי עור מתים, ומניעת הצטברות סבום שעלול לגרום להופעתם של גירויים ופצעוני - מומלץ להניח כמות קטנה של ג'ל לניקוי על ספוג מאצת הקונג'אק ולנקות בעדינות.

שמן ארגן אורגני
* שמן ארגן אורגני * הוא הרכיב העיקרי בקרם רב שימושי ביו עשיר בארגן של גרנייה לעור יבש. מקורו של הארגן הוא במרוקו שם הוא מיוצר בתהליך מסחר הוגן ושיתופי על ידי ארגוני נשים במדינה ועומד בתוי התקן האורגניים המחמירים ביותר.
תהליך החילוץ המוקפד של החומר הפעיל באגוז הארגן מצליח לשמר את השמנים הטבעיים שלו, בדרך ליצירת נוסחה קלילה שנספגת במהירות ומותירה את העור בתחושת לחות רעננה.

שמן אתרי לבנדין אורגני
שילוב שמן לבנדין בקרם יום אנטי אייג'ינג של גרנייה הציף מחדש את היתרונות השימוש בצמח שמקורו בצרפת. כשהוא נתמך במחקרים קליניים שהוכיחו כי שילוב הרכיב בתכשירי טיפוח מסייע להגברת חידוש תאי העור, קרם ביו לחידוש העור אנטי אייג' עם תמצית לבנדין מעניק תחושת לחות ל-24 שעות, מסייע בהפחתת היווצרותם של קמטים ותורם לתחושה של עור מוצק אך גמיש.

בעזרת ריכוז רכיבים צמחיים ופורמולות חדשניות לשיפור מיידי של תחושת העור,
סדרת המוצרים ביו של גרנייה מוכיחה עד כמה שמירה על שגרת טיפוח במוצרים אורגניים אפקטיבית ויעילה בלשמירה על בריאות העור שלך לאורך זמן.