אסופה של פרחים סגולים גדול אסופה של פרחים סגולים בינוני

מהו שמן לבנדין ומה היתרונות בהוספה שלו לשגרת טיפוח העור היומית שלך?

אם עד עכשיו הלבנדר הוא שמשך את כל תשומת הלב במשפחה, כעת הגיע הזמן של צמח הלבנדין לככב תחת אור הזרקורים. בין אם העור שלך זקוק להרגעה, הבהרת כתמים או הסרת עודפי שומן. המשיכי לקרוא כדי להכיר את כל היתרונות של שמן הלבנדין.

מהו שמן לבנדין ומה היתרונות בהוספה שלו לשגרת טיפוח העור היומית שלך?

שמנים אתרים, כמו * לבנדין * , הם תמציות צמחים מרוכזות מאוד: כל היתרונות של הטבע רק בטורבו. היתרונות רבים ותלויים בשמן שתבחרי, ולכל שמן יתרונות בולטים אחרים. החל מהענקת רוגע ושלווה או תחושת מרץ ואנרגיה, מריפוי העור ועד להפחתת תחושת חרדה.
אז מה בדיוק היתרונות של לבנדר ולמה כדאי לך להשתמש בו בשגרת הטיפוח שלך?
המשיכי לקרוא כדי לגלות.

מה הוא לבנדין?
* לבנדין * הוא קרוב משפחה של הלבנדר. הוא אולי לא מוכר כמו בן הדוד המפורסם שלו אבל השניים חולקים הרבה מן המשותף - כולל העובדה שהם יכולים להיות נהדרים עבור העור שלך. בעוד שהם מאותה משפחה של צמחים, לבנדין הוא הכלאה של צמח הלבנדר המוכר וזן נוסף שנקרא ספייק לבנדר.

אז הכל טוב ויפה ונשמע נהדר אבל איך זה בדיוק עוזר לעור שלך?
עם ריכוז גבוה של נוגדי חמצון, תכונות אנטי דלקתיות וחומרים פעילים לשיפור דחיסות העור, שימוש בשמן הלבנדין תורם למראה עור בריא וזוהר.

4 יתרונות לשימוש בלבנדין
מסייע במניעת התפרצויות הורמונליות
* לבנדין * ידוע בתכונות האנטי דלקתיות שלו.
כדאי לחפש אותו ברשימת הרכיבים כשאת מחפשת שמן להזנה והרגעה של העור, כמו שמן פנים המכיל לבנדין לעור חלק וזוהר של גרנייה, שהופך לבחירה מעולה במיוחד אם את מחפשת דרך להרגיע את העור בעת התפרצות הורמונלית ולמזער הופעתם של כתמים על העור.

מסייע בהפתחתת עודפי שמן
שמן אתרי לבנדין הוא חומר עם תכונות כיווץ טבעיות שמועיל לעור משתי סיבות. ראשית, הוא מפרק את עודפי השומן מהעור שלך כדי להיפטר מברק מוגזם. שנית, הוא מחליק ומפחית מרקמים שמנוניים ומותיר את עורך עם מראה זוהר, טבעי ובריא.

מסייע להפחית את סימני הגיל
עם רמות נוגדי חמצון גבוהות באופן טבעי, לבנדין הוא מרכיב נהדר להילחם ברדיקלים החופשיים הידועים לשמצה, שפוגעים בעורך וגורמים לו להיראות מבוגר יותר ממה שהוא באמת. כשהוא משולב בתוך פורמולה לטיפול בעור, תמצית אורגנית של שמן אתרי לבנדין מחדשת ומשפרת את מוצקות העור ובכך מסייעת להפחתת אפקט ההזדקנות.
זו הסיבה שלבנדין עובד כל כך טוב במוצרי טיפוח שמיועדים למלחמה בנזקי הגיל, כמו קרם לשימוש יומיומי אנטי אייג'ינג המכיל לבנדין וקרם עיניים לשימוש יומיומי המכיל גם הוא את תמצית צמח הלבנדין.
למרות כמות החומרים העוצמתיים שפעילים במוצרים המכילים שמן אתרי של לבנדין, השימוש בהם מתאים גם לעור הרגיש ביותר.

מעורר וממריץ
שמן אתרי לבנדין אורגני בשילוב עם נגיעה של קמפור (חומר נדיף בעל ריח ארומטי שמופיע בשמנים אתרים מסוימים) הוא בעל ריח מתקתק ומעט חזק יותר מריח הלבנדר המוכר.
בניגוד לשמנים המסורתיים המכילים לבנדר ופועלים לרגיעה והרפייה - תוספת הקמפור לתערובת היא בעלת השפעה מעוררת וממריצה. תני לעצמך את דחיפת האנרגיה שאת זקוקה לה כל בוקר, ישר מהטבע, והפכי אותו לחלק בלתי נפרד משגרת היומיום שלך!