יד נושאת טיפה של קרם לבן גדול יד נושאת טיפה של קרם לבן בינוני

איך תוכלי להוסיף שמנים אתרים בקלות לשגרת הטיפוח היומיומית שלך

אולי לא ידעת, אבל קיים מגוון של שמנים אתרים שיכולים לעשות פלאים לעור שלך. מטימין להידוק ולבנדין להזנה, למון גראס לניקוי וארגן ללחות. שלבי אותם בשגרת הטיפוח שלך ותני לרכיבים הטבעיים לחולל את הקסם.

איך תוכלי להוסיף שמנים אתרים בקלות לשגרת הטיפוח היומיומית שלך

שמנים אתרים אורגניים עמוסים בנוגדי חמצון טבעיים מועילים ואם משלבים אותם בפורמולה הנכונה יכולה להיות להם השפעה חיובית על העור. המשיכי לקרוא כדי לגלות באילו מהם להשתמש וכיצד לשלב אותם בשגרת טיפוח העור שלך.

שמן אתרי טימין: טונר לעור מעורב / שמן

טונר מסייע בהכנת העור להנחה של חומרי טיפוח על ידי סילוק שאריות, מה שמועיל במיוחד לעור שמן או מעורב. * שמן אתרי אורגני המכיל טימין *, ידוע בתכונות הטיהור והניקוי שלו, ומשמש מרכיב אידיאלי לטונרים מכיוון שהוא מסייע לניקוי נקבוביות ומפחית נראות של כתמים. שימוש בטונר עם טימין יסייע בהשגת מראה מט ולא שמנוני או מבריק. אם יש לך עור שמנוני, טונר ליצירת מראה מט מושלם כמו ביו פיור אנד פרש המכיל טימין של גרנייה הוא בחירה מצוינת.

שמן אתרי לבנדין: שמן פנים וקרם אנטי אייג'ינג לכל סוגי העור

שמני פנים יכולים להועיל לשגרת טיפוח העור של כולם, במיוחד כאשר הם מכילים שמן אתרי כמו * לבנדין *. שמן ביו לבנדין להתחדשות העור והענקת מראה חלק וזוהר הוא תוספת נהדרת לשגרת הטיפוח שלך. מכיל לבנדין מזין ואורגני, מסייע ליצירת מראה חלק ובהיר, מתאים לכל סוגי העור ומספק לחות למשך כ-48 שעות.

שמן אתרי למון גראס: תכשיר ניקוי לעור רגיל / מעורב

גם אם יש לך עור רגיל, את עדיין יכול לשפר את המראה שלו בעזרת שמנים אתרים אורגניים. שימוש בתכשיר לניקוי העור מסייע לשמירה על איזון החומרים הטבעי בעור ותמצית שמן אתרי אורגנית של צמח הלמון גראס היא הרכיב המושלם בתכשירים לניקוי פנים. למון גראס מוכר בזכות התכונות המטהרות שלו וגם מסייע במלחמה בנוגדי החמצון. לניקוי מהיר ויסודי, הוסיפי את ג'ל ניקוי מטהר למון גראס של גרנייה לשגרת הטיפוח שלך.

לא משנה מה סוג העור שלך, תוכלי למצוא את השמן האתרי האורגני שמתאים לשגרת הטיפוח שלך. נסי אחד מהמוצרים המומלצים כאן למעלה ותראי את העור שלך מתעורר לחיים תוך זמן קצר!