אישה לוחצת עם אצבע על הלחי גדול אישה לוחצת עם אצבע על הלחי קטן

איך לבנות שגרה לטיפוח העור וסיוע לפצעונים בגיל מבוגר? המדריך המלא, שלב אחרי שלב

התפרצות של פגמים בעור הפנים עלולה להיות מתסכלת עבור כל אחת, אבל אם את סובלת מפצעונים בגיל מבוגר, את בטח יודעת את זה מצוין. אולי יהיה קשה לעמוד בפיתוי להשתמש בחומרים החזקים ביותר בסביבה, אבל שימוש בחומרים חזקים כשהעור מגורה, יכול להחמיר את המצב. כדי שלא תתפתי, קבלי את המדריך המועיל שלנו להרגעת עור פגום.

איך לבנות שגרת טיפוח המסייעת לפצעונים בגיל מבוגר? המדריך המלא, שלב אחר שלב.

בזמן שרבים משאירים את ההתמודדות עם האקנה בגיל ההתבגרות, חלקנו ממשיכים או אפילו מתחילים לסבול מהתפרצויות בשלב מאוחר יותר בחיים.
* מה גורם לאקנה? * יש סיבות רבות להופעת אקנה אצל מבוגרים, כולל מתח או רמות הורמונים משתנות - אבל אל דאגה, היום קיימים פתרונות עדינים ויעילים שמתאימים לכולם!

-בחרי מוצרים עדינים שמיועדים ספציפית לטיפול באקנה ופצעונים.
-הקפידי על שגרת ניקוי וטיהור העור יומיומית
-השתמשי בפילינג עדין כדי לחדש את העור
-התאימי את קרם הלחות לעורך והימנעי מסתימת נקבוביות
-מדי פעם ובמידת הצורך, טפלי באופן נקודתי.

איך לטפל בעור עם נטייה לפגמים
שלב 1: חפשי מוצרים עדינים יותר
בזמן התפרצות הפצעונים ולמרות הנטייה הטבעית, אל תתפתי לטיפולים מקומיים או שימוש בחומרי ניקוי חזקים ואגרסיביים. השימוש במוצרים מהסוג הזה עלול לגרום לעור יבש ומגורה ואפילו להחמיר את ההתפרצות הנוכחית.
במקום זה, נסי לאמץ שגרת טיפוח שמעניקה לעורך לחות מאוזנת על בסיס יומיומי.

שלב 2: פיתוח שגרת ניקוי וטיהור שמתאימה לך
השתמשי בתכשיר ניקוי כמו ג'ל ניקוי פיור אקטיב של גרנייה כדי לשפר את המרקם הכללי של העור שלך. בנוסף, מי פנים (טונר) פועלים להסרת שומן עודף ורעלים סביבתיים שסותמים את הנקבוביות, וכך מסייעים לאורך זמן בשמירה על עור פנים בריא.

שלב 3: השתמשי בפילינג עדין לחידוש העור
בנוסף לפילינג מחומרים כימיים כמו LHA (נגזרת של חומצה סליצילית), ניתן גם להשתמש בפילינג מקציף, כדי לסייע בניקוי לכלוך ושומן ולזרז התחדשות של תאי עור בריאים. שלבי שימוש בפילינג עדין לשגרת טיפוח הערב שלך כמה פעמים בשבוע, או השתמשי בחומרי הניקוי הרגילים שלך בשילוב עם מברשת מיוחדת לשטיפת פנים. לא משנה במה תבחרי, וודאי שהפילינג עדין ולא יגרום לגירוי של העור שלך.

שלב 4: תני לעור שלך בוסט של לחות
השתמשי בקרם לחות קליל לאיזון השומניות בעור או בקרם לחות בסיסי כדי לספק לעור את הלחות המתמשכת שהוא זקוק לה.
בבוקר, לפני היציאה מהבית ובכל מזג אוויר, הקפידי להשתמש בקרם לחות עם מקדם הגנה SPF, שהשימוש בו חיוני כדי להגן על עורך מפני השילוב הקטלני של זיהום אוויר וקרני שמש.

שלב 5: השתמשי בטיפולים מקומיים כשצריך
אם את רק רוצה לטפל בכמה פצעונים בודדים, נסי להשתמש בטיפול נקודתי מקומי בלילה לפני השינה. כדי למנוע קילוף של החומר בזמן השינה, אפשר לשים פלסטר קטן על הפצעון לפני שהולכים לישון.

איך לבחור מסיכת פנים לטיפול באקנה אצל מבוגרים
כאשר העור שלך מרגיש שהוא זקוק לרענון והתחדשות, בחרי מסיכת חימר רכה שמכילה פחם פעיל, כמו פחם פיור אקטיב 3 ב-1. הפחם סופח באופן טבעי את הלכלוך והשומן העודפים, ומסייע במניעת הופעת ראשים שחורים.
המוצר עושה פעולה משולשת, כי חוץ מלשמש כמסיכת חימר שמחדירה פחם, הוא גם משמש לפילינג וניקוי העור. חומרי ניקוי ייעודיים למלחמה באקנה מכילים חומצה סליצילית, חומצה גליקולית או חמצן בנזואיל. רכיבים אלה, כאשר הם חלק מנוסחה מורכבת כמו ג'ל ניקוי אקטיבי טהור של גרנייה, מסייעים לפתיחת הנקבוביות, ממיסים לכלוך ותאי עור מתים, מה שעוזר להפחית את הגירוי ולשפר את המרקם הכללי של העור. אם תרצי למקד את הטיפול לאזורים ספציפיים עם נטייה לראשים שחורים, בחרי במסכת פילינג פחם פעילה.