אישה צובעת את השיער עם מברשת וכפפות אישה צובעת את השיער עם מברשת וכפפות

כיצד להימנע ממראה שיער דהוי וגוון לא אחיד? 3 טיפים לאיזון צבע השיער!

כשתוצאות צביעת השיער דהויות ולא אחידות, הסיבות לכך הן לרוב כושר ספיגת השיער שלך או סוג הצבע בו את משתמשת. כדי להשיג תוצאות אחידות יותר ולגרום לכך שהצבע לא ייראה דהוי, קבלי 3 טיפים פשוטים שתוכלי לנסות כבר היום.

כיצד להימנע ממראה שיער דהוי וגוון לא אחיד? 3 טיפים לאיזון צבע השיער!

כשמדובר בצבע שיער דהוי ולא אחיד, הרבה יותר קל להימנע מלהגיע לכך מאשר להתמודד עם המשבר בדיעבד.
למזלך, יש כמה מהלכים שאת יכולה לעשות כדי להגן על צבע השיער שלך ולשמור על מראה אחיד. כך בדיוק תוכלי למנוע מצבע השיער שלך להפוך לדהוי וחסר חיים.
הכי חשוב:
● בררי מהי יכולת הספיגה של השיער שלך
● תזמני באופן שונה את משך השארת הצבע על חלקים שונים בשיער.
● השתמשי בצבעים שמבוססים על שמן.

טיפ 1: כדי להפחית את הסיכון לדהייה של הצבע, חשוב שתדעי מהי יכולת הספיגה של השיער שלך
מה הופך את השיער שלך לדהוי? אם כל חלק בשיער שלך סופג את הצבע באופן שונה ואת מתייחסת לכל החלקים בצורה זהה, יהיה קשה להשיג אחידות במראה הצבע.
יכולת הספיגה של השיער שלך היא היכולת שלו לספוג או לשחרר את הצבע ויש לה קשר ישיר לרמת הנזק בשיער.
זה חשוב במיוחד כשמדובר בשכבת המגן החיצונית של השיער שנפתחת ברגע שנגרם נזק לשערה. בגלל הפגיעה בשכבת המגן, הצבע מצליח לחדור עמוק יותר ולכן חלק מהשיער נראה כהה יותר לאחר הצביעה, מה שהופך את הגוון שלך למבולגן ולא אחיד. הסימנים שיעידו על ספיגה גבוהה יהיו שיער מחוספס שגם לאחר שימוש במרכך עדיין מרגיש יבש וחסר חיים.
למזלך, את יכולה לרתום את כושר הספיגה של השיער שלך כדי להשיג צבע אחיד בכל החלקים של הראש. אם תקפידי להשתמש בקביעות במסכות לשיקום השיער תוכלי להפחית את הנזק שנגרם לשכבת המגן של השיער. השתמשי במסיכה יומיים שלושה לפני שאת צובעת את השיער, ולפחות פעם בשבוע לאחר הצביעה.

טיפ 2: תזמני את הצביעה שלך
אם את סובלת משיער פגום ודהוי, כדאי להתאים את הזמן בו תשאירי את הצבע על השיער כדי לפצות על העובדה שלא כל החלקים בשיער שלך סופגים את הצבע באותה המהירות. התחילי מצביעת החלקים עם יכולת ספיגה בינונית או נמוכה. בד"כ אלה יהיו השורשים שצמחו לאחרונה ועדיין לא נפגעו, לאחר מכן עברי לשכבות התחתונות, שגם הן לרוב מוגנות מפני הסביבה או חומרי עיצוב. לסיום, מרחי את הצבע על החלקים החיצוניים ולבסוף על הצוות, להם יש נטייה גבוהה לנזק.

טיפ 3: השתמשי בצבע הנכון
לא כל צבעי השיער מחדירים את הצבע לשיער שלך באותו האופן. צבעים על בסיס שמן כמו אוליה של גרניה, בדרך כלל מוצלחים יותר בהחדרת מולקולות הצבע לשיער ופיזורן באופה שווה על השיער שלך.
טיפ בונוס: תמציות השמנים גם מטפלות ומסייעות לשיקום השיער. לכן חשוב להשתמש בצבע השיער הנכון, לחלק אותו על השיער בצורה שווה ולהשיג גוון עשיר ומלא חיים על כל הראש.