אישה חופפת שיער אישה חופפת שיער

כיצד להשתמש במרכך? כל הסודות במדריך פשוט בשלבים

את הבסיס כולן יודעות: מרכך הופך את השיער שלך רך למגע ונוח לטיפול, אבל לא רק. מדריך שימושי שמסביר את אופן השימוש השונה בכל סוג של שיער ואילו מרכיבים כדאי לחפש בהתאם לצרכים הספציפיים של השיער שלך.

כיצד להשתמש במרכך? כל הסודות במדריך פשוט בשלבים

אולי אף פעם לא יצא לך לחשוב איך משתמשים במרכך או מה הוא באמת עושה לשיער שלך, אבל אם תקדישי מעט זמן לבירור הייעוד האמיתי של מרכך שיער ואיך הרכיבים השונים יכולים להשפיע, תוכלי להפיק את המיטב משגרת הטיפוח שלך.

-גלי למה השיער שלך זקוק למרכך
-בחרי את הנוסחה המתאימה לך
-הגדירי שגרת טיפוח קבועה
-עסי את החומרים לאורך השיער ובקצוות לקבלת תוצאה מקסימלית

איך תתאימי את המרכך לסוג השיער שלך
שלב 1: בדקי למה השיער שלך זקוק עכשיו
את יכולה להיות מאוד ספציפית במה שאת מחפשת, כי היום קיים מרכך שמתאים לכל סוג של שיער. שיער מתולתל ועבה נוטה להיות יבש יותר, ולכן זקוק ללחות אינטנסיבית, אבל כזו שלא תכביד עליו ותגרום לו לאבד את הצורה הטבעית שלו. אם יש לך שיער עדין, את זקוקה לנוסחה קלילה ולא שמנונית שתיספג במהירות. שיער צבוע זקוק להגנה נוספת כדי לשמר את הגוון שלו לאורך זמן. אם במקרה יש לך רגישות בעור הקרקפת, כדאי לחפש תכשיר עדין עם לחות מרגיעה.

שלב 2: בחרי מרכך שיעשה את העבודה
הנוסחה הייחודית של מרכך בננה מזין לשיער של פרוקטיס מושלמת לשיער מתולתל, ונועדה להעניק לחות אינטנסיבית לשיער מבלי להכביד עליו.
לשיער עדין, נסי את מרכך אלוורה. הנוסחה הקלילה שלו מותירה את השיער רך, חלק ונעים למגע. אם את צובעת את השיער, חפשי את הקרם הרב תכליתי (מסכה) של פרוקטיס עם תמצית פפאיה.

שלב 3: שכללי את שגרת הטיפוח שלך
תזכורת: חוץ מבזמן החפיפה, השיער לא זקוק לתוספת יומיומית של לחות. אבל בשאר הזמן זה לגמרי תלוי במה השיער שלך צריך. אם השיער שלך מתולתל או צבוע, הוא יצטרך לחות רבה יותר ולכן שימוש יומיומי במרכך הוא דווקא רעיון טוב וגם יסייע לטפל בתופעת הפריז המוכרת.

שלב 4: השתמשי במרכך שלך כמו מקצוענית
השורשים שלך מקבלים זריקה טבעית של שמנים היישר מהקרקפת, לכן מקדי את מריחת המרכך לאורך השיער ובקצוות ועסי את החומר לתוך השיער כדי לוודא שהוא נספג במלואו. השאירי אותו על השיער לכמה דקות ושטפי בעדינות.
*טיפ למקצועניות: שימוש במים קרים לשטיפה הסופית מאזן את שכבת המגן של השערה ומותיר את השיער חלק ומבריק יותר.

למה בכלל את צריכה להשתמש במרכך?
לא רק שמרכך מעולה להתרת קשרים, הוא גם מספק הזנה והגנה ולשיער שלך. מרכך כמו פרוקטיס מקדמיה יעניק לשיערך תחושה חלקה.

שימוש במרכך הנכון בדרך הנכונה מסייע לשמור על השיער שלך רך, גמיש ונראה נהדר.