אישה חופפת שיער אישה חופפת שיער

איך למצוא את המרכך המתאים לשיער שלך? הכנו לך מדריך מלא, שלב אחר שלב

השיער שלך מיוחד בדיוק כמו שאת, וזה היחס שמגיע לו. בין אם יש לך שיער עבה או מתולתל, דק, חלק או עדין - השיער שלך זקוק לטיפול אחרי צביעה. גלי איך לטפל בסוג השיער שלך בעזרת המדריך השימושי לבחירת מרכך שהכנו לך. טיפוח השיער שלך לא אמור להיות כאב ראש!

איך למצוא את המרכך המתאים לשיער שלך? הכנו לך מדריך מלא, שלב אחר שלב

כשאת עומדת מול המדפים בחנויות, המבחר יכול להיות מבלבל: יש כל כך הרבה סוגים של מרככים לבחור מהם! לכן לא מפתיע שזה יכול להיות לא פשוט למצוא את המרכך הטוב ביותר לשיער שלך. השיער שלך מיוחד כמוך ואם תביני את הצרכים שלו לעומק זה יעזור לך למצוא את ההתאמה המושלמת.
-לחות לשיער יבש או מתולתל
-הזנה קלילה לשיער עדין
-הגנה ולחות לשיער צבוע

איך לבחור את המרכך הטוב ביותר לסוג השיער שלך?
שלב 1: דעי מה סוג השיער שלך - פשוט הביטי במראה. אם יש לך שיער מתולתל, ברור לך באיזה סוג שיער מדובר, ואם את צובעת את השיער, כדאי לחפש מרכך שמיועד לשיער צבוע.

שלב 2: התאימי את המרכך לצרכים של השיער שלך. שיער ארוך, מתולתל ועבה הוא בעל יכולת ספיגה גבוהה, ולכן זקוק להרבה לחות. אם השיער דק ועדין, תתרחקי ממרככים כבדים ועשירים בלחות ובחרי באחד שיפעל לחיזוק השיער מבלי להכביד עליו. גם במקרה הזה, לשיער צבוע יש צרכים מיוחדים והוא זקוק ליותר אהבה, תשומת לב ובקרת נזקים.

שלב 3: מצאי את המרכך שמותאם בדיוק לסוג השיער שלך. אם השיער שלך מתולתל או יבש, חפשי מרכך עשיר בלחות כמו פרוקטיס בננה מזין לשיער - קרם רב שימושי שהוא גם מסיכה שמזין את השיער מבלי להכביד עליו. לשיער עדין, נסי את מרכך אלוורה. הנוסחה הקלילה שלו מותירה את השיער שלך רך ומשיי. אם את כאן כדי להחזיר לשיער הצבוע שלך את הברק, מרכך פרוקטיס לשיקום שיער פגום פפאיה מצוין לשימוש יומיומי בחפיפה, כמסיכה או כקרם מזין לשיער מלא ברק.

למה חשוב להשתמש במרכך לשיער?
השיער שלנו נחשף לחומרים מזיקים על בסיס יומיומי. חומרי עיצוב, אורח חיים ואיכות הסביבה - כולם משפיעים על הברק של השיער שלך. הפחתת השימוש בחומרים עם רכיבים מזיקים ושימוש במרכך שיער הם הדרך הכי טובה להחדיר לחות ולתקן את מבנה השערה שנפגם כתוצאה מנזקי היומיום.

עכשיו כשאת יודעת מה לחפש, בחירת המרכך הנכון לא צריכה להיות בעיה!