תחליב משזף עצמי - ברונזרתחליב משזף עצמי - ברונזרתחליב משזף עצמי - ברונזר

Ambre Solaire תחליב משזף עצמי - ברונזר

קרם גוף לשיזוף עצמי ללא חשיפה לשמש

גודל
150 מ"ל

פרטי המוצר

העניקו לעורכם מראה שזוף טבעי ואחיד. הפורמולה, המכילה רכיבים משזפים ממקור צמחי, מעניקה לעור מראה שזוף ומסייעת בהזנת העור לאורך זמן.

אופן שימוש

יש להשתמש בפילינג לפני המריחה למראה שזוף לאורך זמן. יש למרוח על עור יבש לתוצאה ללא סימנים. יש למרוח בצורה אחידה, בתנועות סיבוביות. שטפו ידיים לאחר השימוש. יש לאפשר לתחליב להתייבש לפני פעולת הלבוש. יש להשתמש פעם אחת למראה שזוף טבעי ולחזור על הפעולה ביום למחרת למראה שזוף יותר. אם הפיה נסתמת, יש לשטוף במים חמים.

מרכיבים

‎water, dihydroxyacetone, dimethicone, c12–15, alkyl benzoate, glycerin, stearyl alcohol, alcohol denat, glyceryl stearate, ceteareth–15, peg–100 stearate, CI 15985/yellow 6, tocopherol, sodium polyacryloyldimethyl taurate, phenoxyethanol, polysorbate 80, dimethiconol, limonene, linalool, benzyl salicylate, benzyl alcohol, isohexadecane, caprylyl glycol, sorbitan oleate, geraniol, citronellol, citral, prunus armeniaca kernel oil/ apricot kernel oil, coumarin, parfum/fragrance

השפעה סביבתית וחברתית

אנו בגרנייה מחויבים לשיפור מתמיד של ההשפעה הסביבתית והחברתית של המוצרים שלנו לאורך מחזור חיי המוצר. זה כולל ביצוע שיפורים במהלך שלבי הייצור והשימוש. אנו גם מחויבים לספק לך גישה לנתונים אלה בשקיפות מלאה כדי לעזור לכם לבחור בצורה מושכלת יותר את המוצרים שלכם. זו הסיבה שאנו משיקים מערכת למדידת האימפקט הסביבתי והחברתי של המוצר.

על מנת להיות שקופים, המתודולוגיה תוכננה בעזרת מומחים מדעיים בלתי תלויים והנתונים מאומתים על ידי מבקר בלתי תלוי, Bureau Veritas.

על האופן שבו אנו מעריכים את ההשפעה הסביבתית הכוללת של המוצרים שלנו, ראו מידע נוסף למטה.

השפעה סביבתית כוללת

טביעת רגל פחמנית

ג'(1) לכל מנת שימוש

ג' ל- 10mL

טביעת רגל מימית

(2) לכל מנת שימוש

ל- 10mL

תנאי ייצור

מיוצר בישראל במפעל אחראי

הצלת פסולת:

אנרגיה מתחדשת:

(3)

ההשפעה הסביבתית של האריזה

% of cardboard/paper certified FSC or PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

ניתן למילוי חוזר או לטעינה:

השפעה חברתית של המוצר

המרכיבים והרכיבים של מוצר זה מקורם מספקים המחויבים לכבד את עקרונות היסוד של תקני העבודה הבינלאומיים של האו"ם

גלו על מתודולוגיית ההערכה שלנו ומה אנחנו עושים כדי לשפר את ההשפעה הסביבתית והחברתית שלנו