תפריט נגישות
מידע
(*פוקוס ומעבר מודגש בין אלמנטים)
הצהרת נגישות
גודל טקסט רגיל גדול ענק
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לכבדי ראייה
סגור

איך למנוע מצבע השיער לדהות?

האסון של כל אוהבות היופי – צבע שיער דוהה! כאן תמצאי איך את יכולה לשמור על צבע השיער שלך מבריק ומלא חיים!

החיסרון של כל צביעת שיער הוא הדהייה הבלתי נמנעת של הצבע, ולמרבה הצער היא חמורה יותר במידה ובחרת צבעים בהירים, מלאי חיים כמו אדום טרנדי. הפתרון? לבחור מוצר איכותי, ולטפח את השיער בקביעות ובאהבה.

טיפוח קפדני, עדין ואוהב

זה עתה צבעת את שיערך ואת יודעת שבשלב מסוים הצבע ידהה... ותצטרכי לצבוע אותו שוב. אז לא! השיער שלך, למרבה הצער, לא אוהב שכל הזמן צובעים אותו, הוא רוצה הזנה וטיפוח עדין ואוהב. אין ספק שאסור לצבוע את השיער בתדירות גבוהה יותר מפעם בחודש, מאחר שהתהליך הזה מזיק ויכול להאיץ בהדרגה את דהיית הצבע.

זו הסיבה שבגללה עלייך בראש ובראשונה לבחור תמיד את הצבע לשיער הטוב ביותר. אופציה נפלאה היא סדרת צבעי השיער הקבועים של גרנייה, המציעים צבע מבריק עמיד לאורך זמן.

זכרי שאחרי צביעת השיער, אין לחפוף אותו במשך 48 שעות; ככל שתניחי לו למשך זמן רב יותר, הצבע ייתפס טוב יותר בשיער שלך! כשתחפפי את השיער, בחרי במוצר ללא סולפט שיהיה עדין על השיער שזה עתה נצבע ויסייע לנעול את הצבע.

הדבר החשוב ביותר: שימוש במרכך. כאשר את צובעת את השיער שלך, הוא מתייבש במהירות, וזה מוביל לדהיית הצבע. קני קונדישנר איכותי המיועד לשיער צבוע והתחילי להשתמש במסכות לפחות פעם בשבוע. את תהיי מאושרת שטיפחת את שיערך כשתיווכחי בברק הזוהר להדהים שלו!

לבסוף, חופשה בעונת הקיץ היא, למרבה הצער, דרך בטוחה לגרום לצבע השיער שלך לדהות. מי המלח והשמש לא מיטיבים עם השיער שלך. אם אין ביכולתך להימנע מהם, השתמשי במוצר הגנה מפני השמש.

הגעתם לפוטר, לחץ אנטר לדילוג ולחזרה לתפריט ראשי