אודותינו

אודותינו

המותג

במשך למעלה מ-100 שנים, המותג גרנייה יוצר מוצרי קוסמטיקה חדשניים ונגישים המקיפים את צרכי היופי השונים. המותג, אשר פועל בלמעלה מ-65 מדינות, שואב את כוחו והשראתו מהרוח הצעירה והאופטימית שלו. גרנייה הוקם בבלואה (Blois) שבצרפת בשנת 1904 ונקרא על שמו של מייסד המותג, אלפרד אמור גרנייה (Alfred Amour Garnier). המשימה של גרנייה היא להפוך את היופי לנגיש לכל אחד ואחת באמצעות חדשנות לצד הקשבה לצרכנים.
גרנייה מתמקד מאז ומתמיד בצרכנים שלו, כשתשומת הלב הקפדנית והכלל-עולמית הזו מאפשרת לו ליצור קשרים מיוחדים עימם כדי להציע את המוצרים הטובים ביותר ואת השירות הטוב ביותר, ככל האפשר, על מנת להפוך את החיים לפשוטים יותר.

חזון היופי של גרנייה

המטרה שלנו היא להציע מוצרים חכמים ומתקדמים, כלומר פשוטים ורב-שימושיים, שיעניקו את התמורה הטובה ביותר, כי למה צריך לשלם יותר? חדשנות מבית גרנייה פירושה מוצרים לא צפויים, יצירתיים, שלעיתים נולדים מתוך חקר טרנדים של יבשות שונות - כמו לדוגמא קרמי ה-BB שלנו או סדרת בוטניקל השואבת השראה מרכיבים טבעיים.
המותג גרנייה לא קופא על השמרים גם בתחום צבעי השיער: בנוסף לסדרות המיתולוגיות שלו, השיק המותג ב-2012 את צבעי השיער הקבועים ונטולי האמוניה מסדרת "אוליה" Olia.
כמומחה אמיתי בתחום העור, לגרנייה מגוון רחב של מוצרים מטיפוח עור הפנים ועד שיזוף עצמי. מוכרים במיוחד קרמי ה-BB שלו, שהפכו שם דבר; וכן סדרת מוצרי פיור אקטיב  Pure Active המיועדים לעור מעורב עד שמן.