אישה לוחצת על ראשים שחורים גדול אישה לוחצת על ראשים שחורים קטן

כתמים, ראשים שחורים ופצעונים - מה ההבדל וכיצד ניתן לטפל בהם?

גלו את ההבדלים בין ראשים שחורים, כתמים ופצעונים ומה הדרך הטובה ביותר לנצח פגמים ולהשיג מראה עור בהיר ונקי יותר!
הכירו את מיטב המוצרים, הרכיבים והחומרים הפעילים בדרך ליצירת שגרת טיפוח האידיאלית לסוג העור שלך שתסייע לעור הפנים שלך להיראות נקי ורענן.

כתמים, ראשים שחורים ופצעונים - מה ההבדל וכיצד ניתן לטפל בהם?

* פגמים בעור עלולים לגרום נזק לעור הפנים שלך, לדחוף אותך להשתמש בקרמים אנטיספטיים חזקים ולערער את הביטחון העצמי שלך. בין אם יש לך פה ושם ראש שחור או שאולי את מוצאת את עצמך במאבק עם פגמים על בסיס קבוע, חשוב להבין בדיוק עם איזה סוג של גירוי את מתמודדת.

מה ההבדל בין ראשים שחורים ופגמים אחרים?
כל הפגמים משנים את עור הפנים, אך בעוד חלקם נראים אדומים או דלקתיים, אחרים פחות מורגשים. ראשים שחורים מופיעים כתוצאה מנקבוביות חסומות ויושבים מתחת לפני העור. כפי שהשם שלהם מרמז - יש להם "ראש שחור" כי בניגוד לסוגים אחרים של פגמים הם פתוחים והאוויר שפוגע בפני השטח של עור משחיר את הנקבוביות.

* ראשים לבנים * דומים לנקודות שחורות, מכיוון שגם הם נגרמים על ידי נקבוביות סתומות - אבל במקרה הזה הם נמצאים לחלוטין מתחת לפני העור. האוויר לא יכול להגיע אליהם, ולכן הם באותו הצבע של העור, אבל יוצרים בליטה קטנה ולפעמים כואבת. * אקנה * נוצר עמוק מתחת לפני העור. הבליטות שנגרמות כתוצאה מאקנה מלוות בתחושה מכאיבה ובניגוד לפצעונים "רגילים", אין להן ראש. אקנה קשור גם לחוסר איזון הורמונלי ולכן אם את נוטה להתפרצויות, לעתים קרובות תחווי אותן סביב תקופת המחזור שלך, והן בדרך כלל מופיעות במחצית התחתונה של הפנים סביב הסנטר וקו הלסת.
הטעות הכי גדולה היא לנסות "לפוצץ" את הבליטה על ידי לחיצה - מה שרק מגביר את הסיכוי להתפתחות דלקת. פצעון קלאסי המכונה חצ'קון הוא קשה למגע, אדום ולעיתים קרובות מלווה גם בחומר דלקתי לבן או צהוב שרק מתחנן שתסחטי אותו החוצה. מומלץ בחום לעמוד בפיתוי כדי לא לגרום לצלקות עמוקות בעור.

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם ראשים שחורים, אקנה ופצעונים
להרגלים היומיום שלך יכולה להיות השפעה עצומה על בריאות העור. שימוש בתכשיר ניקוי עדין כמו ג'ל ניקוי פיור אקטיב של גרנייה בבוקר ובערב יהווה בסיס טוב לטיפול בפנים. כדאי לשקול להוסיף לשגרת הטיפוח היומית טונר המותאם לסוג העור שלך, מכיוון שהוא יעזור בפירוק הלכלוך, השמן ותאי העור המתים. קרם לחות הוא מאסט נוסף, כי עור יבש עלול לגרום לגירוי ולהחמיר את תופעות הלוואי של חוסר האיזון ההורמונלי. נסי להשתמש בקרם לחות קליל שמותאם לסוג העור שלך. קרם כזה יספק לחות מתמשכת מבלי לסתום את הנקבוביות.
בנוסף, מומלץ להוסיף גם מקדם הגנה מפני השמש לשגרת הטיפוח היומית.
לחיזוקים נוספים במהלך השבוע, השתמשי במסיכת פנים כדי לשמור על מראה עור חיוני ורענן. מסכת חימר רכה כמו פיור אקטיב 3 ב-1 שמכילה גם פחם תספח באופן טבעי לכלוך ושומן עודף ותסייע במניעת היווצרותם של ראשים שחורים. את יכולה להשתמש בה גם לניקוי ופילינג! לפתרון ממוקד יותר, תוכלי להשתמש גם במסיכת פילינג פיור אקטיב בתדירות של פעם או פעמיים בשבוע.

אבחנה מהו סוג העור שלך היא הצעד הראשון להתמודדות עם ראשים שחורים, אקנה ופצעונים.
אם הבנת את הבסיס, זה הזמן ליצור שגרת טיפוח ששומרת על העור שלך בלחות מאוזנת ובסופו של דבר הופכת את ההתמודדות עם ההתפרצות ההורמונלית לקלה יותר.