תפריט נגישות
מידע
(*פוקוס ומעבר מודגש בין אלמנטים)
הצהרת נגישות
גודל טקסט רגיל גדול ענק
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לכבדי ראייה
סגור

צבע שיער קבוע: מה שאת צריכה לדעת

האם זו הפעם הראשונה שאת צובעת את שיערך בצבע קבוע? כאן תמצאי את כל שעלייך לדעת על צבע שיער קבוע ואיך לקבל את התוצאה הטובה ביותר מהצבע שלך.

היכוני לצבע!

צבעי שיער קבועים מיועדים לחדור לתעלת השערה ולצבוע את הקורטקס. רוב צבעי השיער הקבועים מכילים מי חמצן שהם האופציה הטובה ביותר להבהרת השיער, אבל עלולים לגרום לשיער שלך להרגיש שברירי. צבעי השיער הקבועים של גרנייה מיועדים לגרום לשיער שלך להרגיש מלא ברק ורך יותר לאורך זמן רב יותר.

שלא כמו צבע שיער זמני, צבע שיער קבוע מעניק צבע נועז יותר ומכסה שיער שיבה לאורך זמן רב יותר. צבע שיער קבוע עמיד ונשאר עד שהשיער שלך צומח. הוא לא נוטה לדהות אחרי חפיפות, אבל את עלולה להבחין שיש צורך לשוב ולצבוע את השורשים אחרי 4-6 שבועות. תלוי, כמובן, בקצב הצמיחה של השיער שלך.

אם החלטת לבחור בצבע שיער קבוע, עלייך לבצע בדיקה על קצוות שיער 24 שעות לפני הצביעה כדי לוודא שאת לא אלרגית למוצר ושאת שמחה עם הצבע.

טעות נפוצה נוספת היא לקנות כמות קטנה מידי של צבע שיער. תמיד תקני קופסא נוספת למקרה שייגמר לך הצבע באמצע התהליך, במיוחד אם יש לך שיער ארוך ועבה בכדי להמנע מכתמים לא אחידים של צבע על השיער.   

בהצלחה וצביעה נעימה!

לכל צבעי השיער הקבועים של גרנייה לחצי כאן

 

 

הגעתם לפוטר, לחץ אנטר לדילוג ולחזרה לתפריט ראשי